![](https://www.med.uth.gr/pms.vasc.thrombosis/wp-content/uploads/2022/05/papageorgiou_valia.jpg)
«Πανευρωπαϊκή διάκριση της Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας του Μεταπτυχιακού μας – Η Δρ. Βάλια Παπαγεωργίου, φοιτήτρια του 2ου κύκλου σπουδών του ΠΜΣ, υπέβαλε την εργασία της και έγινε αποδεκτή ως πόστερ στο ΕΗΑ -Εuropean Hematology Association Congress 2022 που θα πραγματοποιηθεί στη Βιέννη στις 9-12 Ιουνίου. Σημαντική επιτυχία για το ΠΜΣ. Ελπίζουμε να είναι παράδειγμα προς μίμηση και για άλλους Μεταπτυχιακούς Φοιτητές μας. Συγχαρητήρια!!»
![](https://www.med.uth.gr/pms.vasc.thrombosis/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot-2022-05-13-090242-002-300x142.jpg)
![](https://www.med.uth.gr/pms.vasc.thrombosis/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot-2022-05-13-090143-002-300x141.jpg)